Apostolski Meble

Blog

Zabudowa AGD w kuchni na wymiar

Decydując się na meble na wymiar, masz możliwość wyboru czy chcesz wybrać sprzęt wolnostojący czy do zabudowy. Decyzja zależy głównie od indywidualnych preferencji domowników, niemniej jednak aktualnie najczęściej stosowana jest zabudowa AGD w kuchni. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, a samo pomieszczenia zyskuje jednolity i elegancki wygląd.

Czytaj więcej >>


Dlaczego kuchnie na wymiar są coraz bardziej popularne?

Nie bez przyczyny z roku na rok zapotrzebowanie na meble na wymiar rośnie. Takie rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością, gdyż niesie za sobą szereg zalet. Po pierwsze, jest to doskonały wybór do małych kuchni, w których ilość wolnego miejsca jest ograniczona. Po drugie, wyposażenie do zabudowy w odróżnieniu od gotowych modułów, oferuje niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Po trzecie, kuchnie na wymiar mogą zostać dopasowane do potrzeb domowników i jest to rozwiązanie dla nawet najbardziej wymagających.

Czytaj więcej >>


O wyborze blatów kuchennych

Stworzenie idealnej przestrzeni, która będzie nie tylko bardzo estetyczna i stylowa, ale i funkcjonalna, to nie lada wyzwanie. Szczególnie, kiedy mowa o kuchni – pomieszczeniu, w którym wykonujemy dużo czynności. To miejsce, w którym niemalże każdego dnia przygotowujemy posiłki do pracy i szkoły, gotujemy wyśmienite dania, sporządzamy przekąski i pieczemy różnego rodzaju słodkości. By umilić wszystkie te czynności, kluczowa jest nie tylko równie ważna szerokość powierzchni roboczej, ale i odpowiednia wysokość blatów. Zatem, jak wybrać odpowiedni blat kuchenny?

Czytaj więcej >>


Rodzaje frontów kuchennych

Decydując się na remont kuchni, oprócz wyboru blatów równie ważne są fronty szafek. Warto zwrócić uwagę na dostępną gamę kolorystyczną, materiał oraz rodzaj wykończenia. Każdy front kuchenny wyróżniają inne właściwości, wygląd, a także cena. Z płyty laminowanej, lakierowanej, foliowanej, fornirowanej, ze szkła, drewniane i akrylowe – nie wiesz na które się zdecydować? Przybywamy z pomocą. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat każdego rozwiązania. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej >>


Jak dbać o meble kuchenne?

W drodze do realizacji planów o wymarzonych czterech kątach kluczowym aspektem jest aranżacja wnętrz. Natomiast gdy tylko remont dobiegnie końca, a regularne gotowanie i przygotowywanie posiłków ruszy pełną parą, powinniśmy pamiętać o właściwej i kompleksowej pielęgnacji wybranego przez nas wyposażenia. Zastanawiasz się, jak odpowiednio dbać o meble kuchenne? Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej >>


Zalety mebli na wymiar

Dopasowanie wyposażenia jest szczególnie istotne w mniejszych pomieszczeniach, chociaż również duża przestrzeń może wymagać skrupulatnego wyboru jego poszczególnych elementów. Dlatego bardzo dobrym pomysłem na urządzenie wnętrza może okazać się wybór mebli na wymiar, które zostaną zaprojektowane i wyprodukowane pod wielkość i kształt pomieszczeń w Twoim mieszkaniu lub domu. Dlaczego warto postawić na meble na wymiar? Więcej o ich zaletach dowiesz się, czytając przygotowany przez nas artykuł!

Czytaj więcej >>


Jak funkcjonalnie urządzić mieszkanie?

Urządzanie własnej przestrzeni to nie lada wyzwanie. Poza estetycznym aspektem aranżacji należy również pamiętać o praktyczności wybranych rozwiązań. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby każdego wnętrza oraz domowników, gotowe moduły mogą okazać się niewystarczające. Z kolei meble na wymiar fantastycznie sprawdzają się do funkcjonalnego urządzania mieszkania.

Czytaj więcej >>


Jak wybrać meble do sypialni?

Jest to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Tam odpoczywamy po długim i ciężkim dniu oraz nabieramy sił na kolejny, pełen nowych wrażeń i wyzwań. Kluczowym aspektem aranżacji domu czy mieszkania jest zatem stworzenie swego rodzaju sanktuarium - bezpiecznego pomieszczenia sprzyjającego wypoczynkowi w relaksującej atmosferze.

Czytaj więcej >>


Kuchnia nowoczesna czy klasyczna? Jakie wybrać meble kuchenne?

Jak zaaranżować pomieszczenie? Zdecydować się na nowoczesną, a może klasyczną kuchnię? Meble na wymiar do kuchni czy gotowe zestawy modułowe dostępne w sklepach? Dziś trendy wnętrzarskie zmieniają się niemalże co sezon, niemniej jednak istnieje kilka złotych zasad aranżacji pomieszczeń, które pozwalają stworzyć wymarzone cztery kąty.

Czytaj więcej >>


Dlaczego warto zamawiać meble na wymiar?

Niegdyś dostępne były wyłącznie dla wybranych, dziś znaleźć je można w coraz większej liczbie domów i obiektów użytkowych w całym kraju. Chętnie wybierane są ze względu na praktyczność – umożliwiają zagospodarowanie wnętrza przy maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

Czytaj więcej >>