Apostolski Meble

O NAS

Apostolski Meble - zakład produkcyjny w Zabierzowie

Witaj w świecie mebli tworzonych z pasją. Zachęcamy do obejrzenia naszych prezentacji 3D, które przybliżą Państwu wykonane przez nas meble kuchenne, sypialniane, gabinetowe oraz inne produkty dostępne w naszym studiu w Krakowie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obszerna baza Klientów pozyskanych od 1991 roku jest dowodem zaufania do naszej firmy. Nasi Klienci wracają do nas i polecają nasze meble rodzinie i przyjaciołom. To nas zobowiązuje i motywuje do jeszcze większej dbałości
o jakość.

Od lat zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli do wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Naszą specjalnością są meble kuchenne - zarówno nowoczesne, jak i w stylu retro. Zapewniamy kompleksowe usługi, oferując również sprzęt AGD oraz armaturę
z montażem i podłączeniem do mediów.

W pracy kierujemy się dbałością o estetykę i trwałość mebli. Wierzymy, że jedynym środkiem do osiągnięcia satysfakcji Klienta jest dostarczanie wyrobów najwyższej jakości. W tym celu używamy starannie dobranych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych (okucia Firmy BLUM z dożywotnią gwarancją, blaty STARON, CORIAN, okleiny naturalne i inne).

Proces produkcji jest nadzorowany osobiście przez właściciela na każdym etapie. Współpracujemy także z zewnętrznymi biurami architektonicznymi, które powierzają nam realizację skomplikowanych, nietypowych projektów. Tworzymy meble na wymiar - meble na zamówienie.

Z przyjemnością stworzymy meble, które sprawią, że w Twoim domu zapanuje niezwykła atmosfera. Zapraszam do współpracy!

Wszystkie zamieszczone zdjęcia pochodzą tylko i wyłącznie z naszych realizacji.

Janusz Apostolski