Apostolski Meble

LOTNISKO

Działamy nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale również na publicznych przestrzeniach tworząc wyjątkowe aranżacje, z których może cieszyć się wiele osób. Dzięki naszym pomysłom i starannemu wykonaniu możemy nadać każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru – niezależnie, czy jest to hotel, czy lotnisko. Poniżej znajdziesz nasze realizacje mebli na wymiar właśnie w tym drugim miejscu, które obejmowały zagospodarowanie przestrzeni pod przyjmowanie klientów - czyli podróżnych, eksponowanie informacji czy organizowanie spotkań biznesowych.

Przygotowaliśmy meble na wymiar w formie konsoli i stanowisk informacyjnych, komfortowych sof i foteli, eleganckich stolików oraz solidnych, dużych stołów. Naszym klientom zaoferowaliśmy nowoczesne rozwiązania w modnych paletach barw oraz stworzone z zastosowaniem materiałów, które są ponadczasowe - skóry, drewna i metalu. Wykonaliśmy aranżacje oraz rozbudowy i modernizacje na przykład dla krakowskiego lotniska, które cieszy się dużą popularnością.

GŁÓWNE STANOWISKO INFORMACYJNE

Zaprojektowanie i wykonanie mebli komercyjnych, wyeksponowanie identyfikacji wizualnej Kraków Airport na stanowisku informacyjnym w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II w Balicach.

BUSINESS LOUNGE

Wydzielenie przestrzeni w budynku komercyjnym na potrzeby spotkań biznesowych i wyposażenie w meble. Zobacz panoramę wirtualną w Kraków Aiport.

SALON VIP

Modernizacja i rozbudowa mebli komercyjnych dla SALONU VIP w Kraków Airport.