Apostolski Meble

Meble do hotelu - Kraków

Planujecie Państwo budowę lub remont swojego obiektu i jesteście w trakcie poszukiwania odpowiedniej firmy, która kompleksowo zaprojektuje, wyprodukuje oraz zmontuje wysokiej jakości meble na wymiar do hotelu? Jako producent z bogatym doświadczeniem na co dzień współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami w całym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami oraz zachęcamy do skorzystania z naszych usług na zamówienie.

Ekskluzywne meble na wymiar do Twojego hotelu

Recepcja, pokoje, lobby, bar - jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkowe wnętrze każdego pomieszczenia. Na co dzień wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości oraz starannie wyselekcjonowane materiały, takie jak ponadczasowe drewno, industrialny kamień oraz modne szkło. Nasze designerskie wyposażenie jest nie tylko w pełni funkcjonalne i wytrzymałe, ale i ponadczasowe oraz piękne. Ponadto dokładamy wszelkich starań, by efekt spełniał wszystkie oczekiwania i wymagania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów.

HOTEL WILLA POD SKOCZNIĄ W ZAKOPANEM UL. PIŁSUDSKIEGO 59A

Generalne wykonanie wystroju wnętrz i mebli. Kompletne wyposażenie: RECEPCJA, POKOJE, LOBBY BAR. Kompozycja drewna, kamienia, szkła - nowoczesne i komfortowe wnętrza z akcentami góralskimi. Zobacz panoramę wirtualną mebli do hotelu.

HOTEL Kochanów ul. Lubomirskich 61

Meble do hotelu – kompletne wyposażenie pokoi i recepcji.