Apostolski Meble

Meble do gastronomii - do kawiarni, do cukierni, do restauracji - Kraków

Już od wielu lat zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem jedynych w swoim rodzaju wyrobów zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych. Podczas naszej obecności na rynku mieliśmy okazję wykonać różnego rodzaju meble na wymiar dla gastronomii. Klienci chętnie korzystają z naszych usług, a następnie wracają i polecają naszą firmę bliskim i rodzinie. Cechuje nas przywiązanie do detali i wykorzystanie starannie wyselekcjonowanych materiałów, a także terminowość i profesjonalizm.

Na zamówienie - meble na wymiar do gastronomii

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z widocznymi na stronie realizacjami. Znajdą tu Państwo kilka naszych przykładowych prac, a wśród nich wyposażenie dla różnego rodzaju kawiarni, cukierni i restauracji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Chętnie podejmujemy się nawet skomplikowanych zadań, oferując naszym Klientom stylowe, nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania na zamówienie, które idealnie dopasują się do każdego wnętrza.

SAMANTA CAFE W ZAKOPANEM UL. SŁONECZNA 1A

Meble do kawiarni z podwieszonymi nastrojowymi lampionami oraz świecami. Zobacz panoramę wirtualną Samanta Cafe w Zakopanem.

CUKIERNIA SAMANTA W ZAKOPANEM UL. KASPRUSIE 34

Meble do cukierni – kompletne wyposażenie.

KAWIARNIA 7-KA W MYŚLENICACH UL. NIEPODLEGŁOŚCI 7

Meble do kawiarni w Myślenicach – wyposażenie.

RESTAURACJA FRYKAS W KRZESZOWICACH UL. KRAKOWSKA 31

Meble do restauracji w Krzeszowicach – parawany – PERGOLE w dużym pomieszczeniu.

RESTAURACJA UNIA

Wystrój, meble i wyposażenie do restauracji w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Krakowie Balicach.