Apostolski Meble

Nowoczesne meble biurowe na wymiar - Kraków

Poza projektowaniem rozwiązań dopasowanych do przestrzeni mieszkalnej, realizujemy również zamówienia dla Klientów biznesowych z Krakowa i okolic. Oferujemy praktyczne i funkcjonalne meble biurowe, przy pomocy których możliwe będzie stworzenie przestrzeni atrakcyjnej nie tylko dla pracowników, ale i klientów i partnerów biznesowych odwiedzających Państwa firmę.

Wykonujemy solidne meble do biura i recepcji, które w zależności od Państwa preferencji oraz specyfiki przedsiębiorstwa mogą mieć klasyczny lub nowoczesny charakter. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że każda szafa, regał czy stół biurowy, wykonany jest z dbałością o najmniejsze detale, co przekłada się na satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów.

Podczas realizacji zleceń uwzględniamy powierzchnię, w jakiej mają znajdować się nasze meble. Dlatego tworzone stoły, regały czy szafy biurowe oraz lady recepcyjne dopasowywane są tak, aby czynić pomieszczenie jak najbardziej przestronnym, a jednocześnie dopasowanym do potrzeb użytkowników.

Meble biurowe 1

Wykonanie prostych w formie lad recepcyjnych i innych mebli ENTRPRPRISE PARK – I i II w Krakowie (dla EIFFAGE MITEX).

Meble biurowe 2

Wykonanie mebli dla KKW - Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie ul. Jana Dekerta 24.

Meble biurowe 3

Wykonanie mebli dla Kancelarii Radcy Prawnego w Krakowie ul. Masarska 9/81.

Meble biurowe 4

Dla Firmy BUDIMEX S.A. wykonaliśmy kompletne wyposażenie nowego budynku Uniwersytetu Jagiellońskiego – Małopolskie Centrum Biotechnologii.

Meble biurowe 5

Wykonanie mebli w formie półokrągłej do recepcji i gabinetów dla firmy WKT Systemy Budowlane, w Krakowie ul. Wadowicka.

Meble biurowe 6

Nietypowe meble biurowe dla dyspozytorni energii elektrycznej - Enion S.A.

Meble biurowe 7

Meble do Apteki Prywatnej w Zabierzowie, ul. Kolejowa 8 - kompletne wyposażenie.