Logo - Apostolski Meble

Meble kuchenne i kuchnie na wymiar

Projektowane i wykonywane przez nas meble kuchenne na wymiar - meble na zamówienie to odważne połączenie różnorodnych materiałów. Pośród naszych realizacji znajdują się pozycje, w których chłodny metal przeplata się z ciepłem drewna oraz nowoczesnym wykorzystaniem szkła. Nasze kuchnie to meble nowoczesne i stylizowane - wyróżniają się także niezwykłą kolorystyką, gdzie czerwień i biel idealnie współgrają z uniwersalnie elegancką czernią oraz szarością. W wielu realizacjach umiejętnie wykorzystujemy naturalne piękno kamienia, co sprawia, że nasze projekty wyróżniają się prostotą i elegancją, zgodnie z najnowszymi trendami panującymi w branży wystroju wnętrz. Zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem Mebli Kuchennych w Krakowie.

Kuchnia 1

Nowoczesne meble kuchenne ze szkłem laminowanym: biały i błękitny lakier połysk, blat i komora zlewozmywaka z konglomeratu STARON. Okucia meblowe Fiemy BLUM, TANDEMBOX ANTARO i AVENTOS HF.

Kuchnia 2

Meble nowoczesne z okleiny naturalnej AMAZOUKE: aluminiowe uchwyty listwowe, blat STARON. Zobacz panoramę wirtualną tej kuchni.

Kuchnia 3

Nowoczesne meble kuchenne z zielonym szkłem lakierowanym LACOBEL: ORZECH AMERYKAŃSKI i czarny połysk, blat KWARCYT, okucia meblowe Firmy BLUM, TANDEMBOX i AVENTOS. Zobacz panoramę wirtualną tej kuchni.

Kuchnia 4

Meble nowoczesne z forniru naturalnego AMAZOUKE, blat z granitu Kaszmir White. Zobacz panoramę wirtualną tej kuchni.

Kuchnia 5

Nowoczesne meble kuchenne, barwiony dąb z aluminiowymi uchwytami listwowymi, blat granit Kaszmir Gold. Zobacz panoramę wirtualną tej kuchni.

Kuchnia 6

Kuchnia z frontami giętymi, okleina naturalna BAMBUS, granitowy blat Kaszmir White. Na ścianie laminat ALU. Zobacz panoramę wirtualną tej kuchni.

Kuchnia 7

Nowoczesne meble kuchenne z okleiny naturalnej PADOK, kremowy lakier połysk, ramki ALU. Pochłaniacz na tle trójwarstwowej (efekt popękanej) szyby. BLUM: prowadnice do szuflad LEGRABOX i siłowniki AVENROS HF. Zobacz panoramę wirtualną tej kuchni.

Kuchnia 8

Meble nowoczesne, czarny połysk (efekt kameleona). Aluminiowe dodatki: uchwyty, ramki, laminaty na ścianie i cokoły. Zobacz panoramę wirtualną tej kuchni.

Kuchnia 9

Kuchnia nowoczesna z okleiny modyfikowanej TEAC, blat z kompozytu CORIAN. Zobacz panoramę wirtualną tej kuchni.

Kuchnia 10

Nowoczesne meble kuchenne w odcieniach szarości. Elementem dodatkowym jest ciemne drewno WENGE i grafitowy blat SILESTONE.

Kuchnia 11

Meble nowoczesne dla singla (z małą kuchnią): drewno, szyby LACOMAT w ramkach ALU, blat i wyspa w dwóch kolorach SILESTONE.

Kuchnia 12

Czereśniowa kuchnia z ciemnymi akcentami (bateria, zlewozmywak, płyta indukcyjna), blat CORIAN. Zobacz panoramę wirtualną tej kuchni.

Kuchnia 13

Nowoczesne meble kuchenne, MDF foliowany, szyby LACOBEL w ramkach ALU, podświetlane dna górnych szafek. Ponadto okucia Firmy BLUM, szuflady TANDEMBOX ANTARO, w górnych szafkach siłowniki AVENTOS HF i HK.

Kuchnia 14

Nowoczesna kuchnia w bieli z blatem z czarnego granitu, aluminiowe żaluzje i halogeny podszafkowe. BLUM: prowadnice do szuflad LEGRABOX.

Kuchnia 15

Meble kuchenne z drewna bukowego. Zaprojektowane z zielenią i szarością; połączenie blatu (laminat z drewnem) z zielonymi płytkami ceramicznymi, zlew granitowy.

Kuchnia 16

Kuchnia w starej kamienicy w Krakowie: biel w dębowych ramach, MDF lakierowany, blat i ściana Kashmir White.

Kuchnia 17

Nowoczesna kuchnia w odnowionej kamienicy w Krakowie: lada i blat jasny CORIAN, front lady ozdobne luksfery.

Kuchnia 18

Nowoczesna kuchnia w kamienicy w Krakowie: fornir WENGE, blat czarny granit, elementy aluminiowe (uchwyty, ramki, cokół) oraz stalowy podwieszany zlewozmywak.

Kuchnia 19

Nowoczesne meble kuchenne w Wiedniu - szyba laminowana wzór z rozlewającą się kawą: okleina naturalna JABŁOŃ INDYJSKA, kremowy połysk, czarny granit oraz oświetlenie punktowe LED sterowane czujnikiem ruchu.

Kuchnia 20

Kuchnia w Krakowie: drewno lite - barwiony buk, ozdobne kratki i prosty biały połysk, blat i komora zlewozmywaka – STARON.

Kuchnia 21

Stylowe meble kuchenne w Krakowie, drewno lite CZEREŚNIA AMERYKAŃSKA z dekoracyjnym okapem ELICA w formie kryształowej kuli z oświetleniem. Blat kompozytowy STARON, szklana półka nad ladą na metalowej podstawie.

Kuchnia 22

Nowoczesna kuchnia z wyspą w fornirze ORZECH AMERYKAŃSKI, blaty STARON z podwieszonym zlewozmywakiem CERAMICZNYM, szuflady BLUM LEGRABOX.

Kuchnia 23

Nowoczesna kuchnia w stylowej kamienicy.

Kuchnia 24

Meble kuchenne stylizowane, fronty drewniane, kratki, pilastry - DĄB BIELONY. Blat i komora zlewowa - STARON.

Kuchnia 25

Meble kuchenne

Kuchnia 26

Meble kuchenne

Kuchnia 27

Meble kuchenne

Kuchnia 28

Meble kuchenne

Kuchnia 29

Meble kuchenne

Kuchnia 30

Meble kuchenne

Kuchnia 31

Meble kuchenne

Kuchnia 32

Meble kuchenne

Kuchnia 33

Meble kuchenne

Kuchnia 34

Meble kuchenne

Kuchnia 35

Meble kuchenne

 
Zapraszamy nie tylko do zapoznania się z oferowanymi przez nas meblami kuchennymi na wymiar ale także innymi rodzajami mebli na zamówienie między innymi w postaci: