Logo - Apostolski Meble

Meble ekskluzywne - salon

Odpowiednie wyposażenie mieszkania lub domu to klucz do dobrego samopoczucia wszystkich domowników. Dlatego podczas urządzania swoich kątów należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Najważniejsze z nich to design oraz funkcjonalność. Wygląd mebli jest niezwykle ważny, ponieważ musi w pełni zgadzać się z gustem domowników – tylko wtedy będą oni czuć się w domu jak u siebie. Jeśli chodzi o funkcjonalność, meble muszą być dopasowane do stylu życia domowników i ułatwiać im codzienne egzystowanie zamiast dodatkowo je utrudniać poprzez nieprzemyślane rozwiązania.


Salon z charakterystycznym blatem stolika w kolorze urządzeń audiowizualnych

Ponieważ doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie przestrzeni w domach, dostarczane przez nas realizacje są zawsze tworzone na indywidualnie zamówienie. Jak mogą Państwo poniżej zauważyć, nasze meble ekskluzywne dopasowujemy do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Każde zamówienie rozpoczyna się szczegółowymi konsultacjami z osobami zamawiającymi, które następnie stanowią dla nas bazę, na której budujemy nasze ekskluzywne meble na wymiar.

Meble ekskluzywne – dla kogo?

Produkowane przez nas meble ekskluzywne to produkt dla najbardziej wymagających Klientów. Do ich wykonania wybieramy najlepsze jakościowo materiały, które sprawiają, że nasze elementy wyposażenia wnętrz prezentują się wyjątkowo luksusowo.

Z pewnością nasze projekty sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach – od tradycyjnego, przez nowoczesny, retro, industrialny aż do glamour. Jak mogą Państwo poniżej zobaczyć, nasze realizacje zawsze są inne, jednak w każdym przypadku cechują się najwyższą jakością wykonania i doskonale się prezentują. Projektowanie oraz produkowanie ekskluzywnych mebli może być prawdziwą sztuką, a my z przyjemnością nazywamy siebie artystami w tej branży.

Co wyróżnia nasze ekskluzywne meble?

Najwyższa jakość – dbamy o to, by nasze meble ekskluzywne mogły jak najdłużej służyć swoim użytkownikom pozostając w jak najlepszym stanie. Uzyskujemy taki efekt dzięki korzystaniu z wysokogatunkowych materiałów oraz przykładania wielkiej wagi do estetyki naszych produktów.

Najlepsze materiały – do naszych realizacji wybieramy tylko najlepsze gatunkowo materiały, dzięki którym nasz meble ekskluzywne tak dobrze się prezentują. Proponujemy meble ze szkłem laminowanym, kanapy ze skórzaną tapicerką i nie tylko. Korzystamy z produktów takich marek, jak Blum, Staron, Corian oraz wielu innych, co do których jakości mamy całkowitą pewność.

Szerokie możliwości dopasowania – każdy nasz projekt jest tworzony indywidualnie dla danego Klienta. Dzięki temu każdy z nich ma pewność, że nasza uwaga jest w pełni skupiona na jego oczekiwaniach.

Dbałość o każdy szczegół – nasi twórczy projektanci doskonale znają się na branży meblowej i wiedzą, jak zaprojektować dany element, by nie tylko doskonale się prezentował, ale również miał wysoką wartość użytkową. Decydując się na współpracę z nami mają Państwo pewność, że zadbamy o spójność stylistyczną oraz terminowe wykonanie zlecenia.

Niestandardowe rozwiązania – lubimy działać nieszablonowo. Dzięki temu w naszym portfolio mogą Państwo znaleźć takie oryginalne rozwiązania, jak barek w komodzie, nowoczesny barek z anturażem, szklane stoły, a także przemyślane wnęki, które nadają pomieszczeniom niezwykłego charakteru.

Wygoda – to bardzo ważny czynnik, który ma szczególne znaczenie zwłaszcza jeśli chodzi o ekskluzywne meble salonowe. Dbamy o to, by dostarczane przez nas rozwiązania były w pełni komfortowe dla swoich użytkowników.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które znajdą Państwo poniżej. W każdym przypadku mogą Państwo zobaczyć wirtualną panoramę danego pomieszczenia. Dzięki temu w łatwy sposób mogą Państwo zobaczyć z bliska każdy element i przekonać się, że nasze realizacje są dopracowane w każdym szczególe, a ponadto każdą z nich wyróżnia niepowtarzalny design.

Z wielką przyjemnością realizujemy zamówienia zarówno dla Klientów prywatnych, jak i biznesowych. Zapraszamy do skontaktowania się z nasza firmą w celu otrzymania wyceny zamówienia oraz dodatkowych informacji dotyczących naszej oferty.

Studio Mebli Kuchennych i Innych - Apostolski Meble

ul. Krowoderskich Zuchów 4, 31-272 Kraków
tel./fax: (12) 415 89 45
tel. 792 218 258

Salon gabinet 1

Nowoczesne meble kuchenne ze szkłem laminowanym: biały i błękitny lakier połysk, blat i komora zlewozmywaka z konglomeratu STARON. Okucia meblowe Fiemy BLUM, TANDEMBOX ANTARO i AVENTOS HF. Zobacz panoramę wirtualną tego gabinetu.

Salon barek 2

Barek w komodzie, we wnęce z wyeksponowaną reprodukcją. Zobacz panoramę wirtualną tego salonu.

Salon barek 3

Nowoczesny barek z anturażem. Obok pomieszczenie z kominkiem i skórzanymi fotelami. Zobacz panoramę wirtualną tej kuchni.

Salon jadalnia 4

Oszczędny w formie stół na szklanych nogach z opuszczonym oświetleniem i żaluzją. Zobacz panoramę wirtualną tej jadalni.

Salon jadalnia 5

Salon z charakterystycznym blatem stolika w kolorze urządzeń audiowizualnych. Zobacz panoramę wirtualną tej jadalni.

Salon 6

Meble do salonu z kominkiem oraz odpowiednio przygotowanym akustycznie pomieszczeniem audiowizualnym.

Salon 7

Nowoczesny projekt wielopłaszczyznowego salonu z meblami i charakterystycznymi wnękami.

Salon pokój dziecięcy 8

Kolorowa kompozycja, drewno i zieleń, szafa z drzwiami ze szkła laminowanego z żywą grafiką. Zobacz panoramę wirtualną mebli do salonu jako pokoju dziecinnego. Zobacz panoramę wirtualną salonu - pokoju dzięcięcego.

 
Zapraszamy nie tylko do zapoznania się z oferowanymi przez nas ekskluzywnymi meblami ale także innymi rodzajami mebli na zamówienie między innymi w postaci: