Apostolski Meble

SYPIALNIE

Sen jest kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pozwala na regenerację i większą efektywność podczas wykonywania codziennych czynności. Dlatego urządzając sypialnię należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak m.in. odpowiednia kolorystyka, łóżko czy meble, które jednocześnie pozwolą na przechowywanie niezbędnych rzeczy oraz zapewnią harmonię.

Osoby poszukujące wspomnianych rozwiązań, zapraszamy do skorzystania z naszych usług świadczonych na terenie Krakowa i okolic, obejmujących wykonywanie projektów na wymiar, w których skład wchodzą nowoczesne meble i łóżka do sypialni. W zależności od Państwa preferencji, przygotujemy szafy wnękowe lub tradycyjne, zarówno w wersji standardowej, jak i wzbogaconej o oświetlenie bądź lustro, optycznie powiększające przestrzeń.

Projektowane przez nas szafy i komody są solidne i pakowne, dzięki czemu z powodzeniem zmieszczą w nich Państwo m.in. ubrania, pościele czy ręczniki. Klientom poszukującym spójnych, idealnie dopasowanych elementów wyposażenia, polecamy nasze komplety na wymiar. Zestaw mebli do sypialni sprawdzi się idealnie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Sypialnia 1

Nowoczesna sypialnia z wyeksponowaną podświetloną wnęką z oryginalnym wzorem graficznym. Pod telewizorem zaokrąglona płaszczyzna wykonana w ten sposób, aby korespondowała z białym kaloryferem (poniżej).

Sypialnia 2

Sypialnia w kolorach, z wielopunktowym oświetleniem. Duża szafa z lustrem i podświetlona ścienna grafika na szkle, dopełniają całości.

Sypialnia 3

Nowoczesne meble do sypialni z wnękami. Na przeciwnych ścianach wyeksponowana brązowa okleina. Akcent fioletowej poświaty - jako oświetlenie obok zagłówka. Grafika na ścianie.

Sypialnia 4

Tradycyjne meble drewniane z łóżkiem, szafkami nocnymi, komodą oraz szafą we wnęce.

Sypialnia 5

Sypialnia w brązie z intymnym oświetleniem przy zagłówku łóżka. W kącie stolik trójkąt. Na ścianie, artystyczna, ręcznie malowana grafika.

Sypialnia 6

Sypialnia wykonana z forniru - okleiny naturalnej PALISANDER RIO. Przedpokój DĄB barwiony, MDF - grafika frezowana CNC, lakier biały połysk.

Sypialnia 7

Sypialnia.