Apostolski Meble

SZAFY WNĘKOWE

Poniżej prezentujemy Państwu atrakcyjny element wyposażenia wnętrz, który jest niezwykle funkcjonalny, a dodatkowo znakomicie prezentuje się zarówno w przestronnych, jak i małych pomieszczeniach. Są nim szafy wnękowe przesuwne wykonywane na wymiar, dzięki którym mogą Państwo zyskać mebel idealnie dopasowany do rodzaju wnętrza oraz osobistych potrzeb.

Doskonale sprawdzą się zarówno w przedpokoju, jak i jako zabudowa sypialni. Nie zabierają przestrzeni, a jednocześnie są niezwykle pojemne, co pozwala na przechowywanie w nich wszelkich ubrań, tekstyliów, a nawet niewielkich sprzętów. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo dobrać szerokość półek czy wysokość drążków, co znacznie zwiększy komfort użytkowania.

Wbrew pozorom, tego typu wersje sprawdzą się również w niewielkiej sypialni. Aby optycznie powiększyć jego przestrzeń, warto wybrać wersję wzbogaconą o drzwi przesuwne w kolorystyce zbliżonej do ścian. Świetnie sprawdzi się również szafa z lustrami.

Wszystkie szafy wnękowe wykonujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W celu ustalenia szczegółów, zapraszamy do salonów w Krakowie i Zabierzowie lub kontaktu telefonicznego.

Nowoczesne, pakowne i doskonale sprawdzające się zarówno w większych, jak i w mniejszych pomieszczeniach. Przeznaczone do zabudowy szafy wnękowe przesuwne na wymiar to rozwiązanie, które niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Fakt ten nie zaskakuje, ponieważ doskonale sprawdzają się jako miejsce do przechowywania i pozwalają optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Nie bez znaczenia jest też fakt, że produkujemy je na wymiar z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżniają się też nieprzeciętnymi walorami wizualnymi.

Szafa wnękowa przesuwna na wymiar – idealne miejsce do przechowywania

Proponowane przez nas szafy wnękowe przesuwne na wymiar, które przeznaczone są do zabudowy, to praktyczne i estetyczne rozwiązanie kwestii przechowywania. Odpowiednia liczba półek czy drążki na wysokości określonej przez Klienta na etapie projektowania wyposażenia pozwalają w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie porządku w mieszkaniu lub w domu. Przesuwne szafy wnękowe wykonane na wymiar i przeznaczone do zabudowy można z powodzeniem zamontować w przedpokoju lub w sypialni, bez obaw o to, że taki mebel zaanektuje z reguły dość ograniczoną w tych pomieszczeniach przestrzeń. Co więcej, szafa wnękowa do zabudowy wyposażona w przesuwne drzwi lustrzane lub w takie wykonane w jasnym kolorze, pozwoli optycznie powiększyć pomieszczenie.

Apostolscy Meble – przesuwne szafy do zabudowy na wymiar

Szafy wnękowe przesuwne do zabudowy realizujemy z dbałością o najmniejsze detale, z wyselekcjonowanych materiałów i zgodnie z oczekiwaniami Klientów, a wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza z zakresu produkcji wyposażenia na zamówienie są widoczne w każdym centymetrze. Gotowe elementy perfekcyjnie uzupełniają przestrzeń w przedpokoju czy też w sypialni, umożliwiając przechowywanie między innymi odzieży wierzchniej lub zapasowych kompletów pościeli. Serdecznie zapraszamy do naszego studia zlokalizowanego w Krakowie oraz złożenia zamówienia na meble na wymiar. Zachęcamy też do przyjrzenia się prezentowanym w tej kategorii gotowym realizacjom.

Garderoba 1

Garderoba na poddaszu z oświetleniem bocznym. Trzy ostatnie zdjęcia – duża szafa i komoda z uchwytami listwowymi.

SZAFY WNĘKOWE 2

Trzy różne półprzeźroczyste szafy wnękowe.

SZAFY WNĘKOWE 3

Szafy wnękowe z drzwiami w okleinie naturalnej.

SZAFY WNĘKOWE 4

Szafy wnękowe.

Przedokój SZAFY WNĘKOWE 5

Szafy wnękowe.

SZAFY WNĘKOWE 6

Szafy wnękowe.

SZAFY WNĘKOWE 7

Szafy wnękowe.

SZAFY WNĘKOWE 8

Szafy wnękowe.