Apostolski Meble

SZAFY WNĘKOWE

Poniżej prezentujemy Państwu atrakcyjny element wyposażenia wnętrz, który jest niezwykle funkcjonalny, a dodatkowo znakomicie prezentuje się zarówno w przestronnych, jak i małych pomieszczeniach. Są nim szafy wnękowe przesuwne wykonywane na wymiar, dzięki którym mogą Państwo zyskać mebel idealnie dopasowany do rodzaju wnętrza oraz osobistych potrzeb.

Doskonale sprawdzą się zarówno w przedpokoju, jak i jako zabudowa sypialni. Nie zabierają przestrzeni, a jednocześnie są niezwykle pojemne, co pozwala na przechowywanie w nich wszelkich ubrań, tekstyliów, a nawet niewielkich sprzętów. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo dobrać szerokość półek czy wysokość drążków, co znacznie zwiększy komfort użytkowania.

Wbrew pozorom, tego typu wersje sprawdzą się również w niewielkiej sypialni. Aby optycznie powiększyć jego przestrzeń, warto wybrać wersję wzbogaconą o drzwi przesuwne w kolorystyce zbliżonej do ścian. Świetnie sprawdzi się również szafa z lustrami.

Wszystkie szafy wnękowe wykonujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W celu ustalenia szczegółów, zapraszamy do salonów w Krakowie i Zabierzowie lub kontaktu telefonicznego.

Garderoba 1

Garderoba na poddaszu z oświetleniem bocznym. Trzy ostatnie zdjęcia – duża szafa i komoda z uchwytami listwowymi.

SZAFY WNĘKOWE 2

Trzy różne półprzeźroczyste szafy wnękowe.

SZAFY WNĘKOWE 3

Szafy wnękowe z drzwiami w okleinie naturalnej.

SZAFY WNĘKOWE 4

Szafy wnękowe.

Przedokój SZAFY WNĘKOWE 5

Szafy wnękowe.

SZAFY WNĘKOWE 6

Szafy wnękowe.

SZAFY WNĘKOWE 7

Szafy wnękowe.

SZAFY WNĘKOWE 8

Szafy wnękowe.