Apostolski Meble

ŁAZIENKI

Jeśli masz wątpliwości, czy zaufać nam z aranżacją Twojej łazienki sprawdź nasze dotychczasowe realizacje w tego rodzaju pomieszczeniach. Z pewnością zainspirujesz się do powierzenia projektu w nasze ręce! Masz możliwość zapoznania się z fotografiami, jakie wykonaliśmy z gotowymi meblami na wymiar. Dzięki temu przekonasz się, że wykonujemy projekty z dużą dbałością o szczegóły i wykończenie, ponieważ mają one wpływ na końcowy efekt.

W każdej z zaprezentowanych realizacji zrobiliśmy wszystko, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy w stanie zmierzyć się zarówno z nowoczesnymi formami w minimalistycznym stylu, jak i klasycznymi projektami pełnymi elegancji. Wykonane meble na wymiar w łazienkach, jakie tutaj zobaczysz, to bardzo zróżnicowane projekty, które łączą w sobie funkcjonalność z wyjątkowym designem. Wykorzystaliśmy niebanalne elementy, takie jak geometryczne kompozycje, kwiatowe wzory na szkle, tradycyjne drewniane fronty, niebanalne kolorowe panele, podwieszane szafki czy też metalowe detale.

Łazienka 1

Nowoczesna Łazienka z wyeksponowaną podświetloną wnęką z oryginalnym wzorem graficznym. Pod telewizorem zaokrąglona płaszczyzna wykonana w ten sposób, aby korespondowała z białym kaloryferem (poniżej).

Łazienka 2

Łazienka w stylu nowoczesnym, z wyeksponowaną na środku wanną. Ściana z ogromnym okrągłym lustrem, szklanymi półkami, umywalkami oraz szufladami dopełnia całości. Zobacz panoramę wirtualną tej łazienki.

Łazienka 3

Nowoczesna, duża łazienka, obok sypialni na poddaszu. Orchidea – motyw graficzny na szkle, jako fronty szuflad i na ścianie.

Łazienka 4

Dwie nowoczesne łazienki - kolorowa i w odcieniach szarości.

Łazienka 5

Meble łazienkowe z dużą szafą. Kompozycja – gra w prostokąty.

Łazienka 6

Nowocześnie zaprojektowana łazienka z wyeksponowanym niebieskim panelem (grzejnik) i wnękami na prysznic i pralkę. Dwa ostatnie zdjęcia – łazienka w zieleni z podwieszoną szafką.

Łazienka 7

Dwie różne łazienki z zaprojektowanymi meblami i m.in. z okuciami Blum.

Łazienka 8

Meble łazienkowe.

Łazienka 9

Meble łazienkowe.